Jak to funguje?

Stáhni si appku

Je pro tebe dostupná v App Storu i na Google Play.

Měř si své aktivity

Propoj si iWatt s mobilní aplikací, přes kterou si měříš pohyb

Hýbej se a vydělávej iWatty

Čím více chodíš, běháš, plaveš, lyžuješ nebo jezdíš na kole, tím více vyděláváš.

Využij své iWatty

Získej výhody pro sebe a vyber si odměny v našem Energy Shopu.

ilustrace pohybu

Jsi zdroj svých výhod ...

Ty, tvé odhodlání a tvá výdrž rozhodují o tom, kolik energie dáš do pravidelného pohybu. Kolik iWattů vyděláš. A jaké výhody tím získáš. Zcela narovinu: kdo tě dnes odmění za tvůj aktivní způsob života? Zdravotní pojišťovna, do které platíš stejné odvody, jako lenoši, kterým se nechce jít pěšky ani do obchodu? Faktem je, že minimálně tvé tělo se ti poděkuje. A iWatt tě maximálně odmění!

Synchronizace dat

Nemusíš být mistr světa!
Stačí, když se hýbeš pravidelně.

iWatty si vyděláš, i když běháš, jezdíš na kole nebo chodíš kratší trasy. I tehdy, když vystoupíš z MHD dříve a půjdeš pěšky. A neboj se, mysleli jsme i na nastavení férových podmínek pro top sportovce a běžné uživatele. Takže ty se můžeš naplno soustředit na svůj pravidelný pohyb a vydělávat iWatty.

Za slušný výkon, slušná výhoda ...

Vydělané? Pak je čas nakupovat iWattmi v EnergyShope nebo u našich partnerů. Samozřejmě, s výhodnými podmínkami, které sis obleva svým výkonem. Tvůj aktivní pohyb tak pozitivně ovlivní i pohyby na tvém účtu.

Nenech své iWatty odpočívat! Daruj je na dobrou věc.

Pokud raději pomáháš druhým jako sobě, svými iWattmi můžeš podpořit konkrétní sportovní klub. S tvými iWattmi se zvýší šance klubu na pravidelné finanční podporu svých aktivit a mladých sportovních talentů. Nemusíš na to myslet při každém pohybu, iWatty můžeš klubu posílat automaticky, hned po skončení aktivity. Pozor, pokud se své iWatty nebudeš používat, postupně se ti vybijí tak, jak baterka v mobilu. A to by byla škoda, ne ?!

Více se dozvíte zde