Aktivujte si klubový iWatt účet

Přímo zde na webu. Zvládnete to za pár vteřin, stačí se zaregistrovat.

Motivuj členy a fanoušky klubu, aby mu posílali své iWatty

V klubu nejlépe víte, co vám funguje. K dispozici máte i iWatt KlubBOX s různými formáty pro komunikaci.

Získej reálnou finanční odměnu

Sponzor klubové soutěže pošle finanční odměnu na číslo účtu klubu

Získej eura pro svůj klub

Si členem, trenérem nebo majitelem sportovního klubu? I vám by se sešli peníze na sportovní pomůcky, dresy nebo celkový chod klubu? Nečekej na žádnou pomoc "shora". Díky iWatt bude chodit od všech, kteří fandí sportu a pohybu. A ne jednorázově, ale pravidelně. Pro kluby všech velikostí z celého Slovenska.

Vytvoř si iWatt komunitu

Rozhýbej všech členů vašeho klubu a lidí, kteří vám fandí, od rodičů, strýcové až po sestřenice z druhého kolena. Pokud se i oni budou hýbat s naší appky a posílat vám vydělané iWatty, váš klub může získat pravidelný přísun peněz. Navíc, každý registrovaný klub od nás získá KLUBox s informačními materiály, díky kterým namotivovat ostatních jednodušší a rychlejší.

Šance několikrát za rok

Sponzorský dar v eurech udělujeme pravidelně několikrát za rok. Peníze získají kluby, které dostanou nejvíce iWattů od svých aktivních členů a fanoušky na konci klubové soutěže. Čím více stálých aktivních podporovatelů klub má, tím vyšší je šance, že získá nárok na finance od sponzorů iWattu i několik krát v roce.

Pro malé i velké kluby

Nezáleží na velikosti, záleží pouze na aktivitě a pohybu. Šance jsou nastaveny tak, aby nebyl žádný klub zvýhodněný a každý měl šanci získat zajímavé finance na svou činnost.

Více se dozvíte zde