FAQ - často kladené otázky

iWatt pro firmy

Nejčastější otázky týkající se naší nabídky pro firemní zákazníky. Více informací naleznete také na speciální stránce .

Proč iWattu podporuje sportovní kluby?

Máme rádi sport a sportovní kluby jsou jedním z jeho hlavních představitelů. Proto jim přes iWatt chceme pomáhat v jejich rozvoji. Díky partnerům a sponzorům, jejichž pro podporu naší iWatt myšlenky získáváme, máme pro sportovní kluby na Slovensku připravené finance, které jsme připraveni rozdat těm, které o ně projeví největší zájem.

Jaké kluby se mohou iWattů zúčastnit?

Podporujeme jakékoliv sportovní kluby, malé i větší, amatérské i profesionální, z jakékoliv sportovní oblasti. Jedinou podmínkou je oficiální registrace klubu na Ministerstvu školství, vědy, výzkumu a sportu.

Jak může klub získat finanční podporu?

Aby klub dosáhl na finanční odměnu, musí získat od svých sportovců, fanoušky nebo sympatizantů co nejvíce iWattů. Jen díky nim se může dostat v různých virtuálních klubových soutěžích, které na iWattu organizujeme, na vítězné příčky. Jak se jednotlivým klubem v soutěžích daří může jakýkoliv návštěvník web stránky iWatt.sk nebo uživatel iWatt appky sledovat v sekci Kluby.

Jakou finanční odměnu může klub získat?

Každá klubová soutěž má přesně stanovenou celkovou finanční odměnu, kterou můžeme mezi kluby rozdělit. Tato odměna může ale nemusí být rozdělena do několika soutěžních kol dané soutěže. Výše odměny, kterou klub může získat v klubové soutěži je závislá na počtu jeho členů klubu (sportovců, funkcionářů atd.) Evidovaných v jeho iWatt účtu. Minimální odměna, kterou mohou kluby v klubových soutěžích přes iWatt získat je 200 € a maximální 4 000 €. Počet odměněno klubů je proto přímo závislý na finanční odměně, která se v dané soutěži rozděluje a velikosti klubů, které se díky počtu iWattů a jejich karma dostanou na přední příčky soutěže. Je zachován tak princip fair play.

Jak se počítá pořadí v žebříčku klubů?

Pro pořadí žebříčku je důležitý počet registrovaných členů klubu v jeho iWatt klubovém účet a množství iWattů získané od podporovatelů. Tyto hodnoty vydělíme a vyjde nám KARMA - hodnota získaných iWattů na jednoho člena klubu. Podle karmy pak řadíme kluby v žebříčku. Díky tomuto přístupu se na první místo může snadno dostat i menší klub s dostatkem podporovatelů, kteří mu věnují iWatty.

Jak přidat nový sportovní klub?

Přihlášen iWatt.sk do svého uživatelského iWatt účtu přes web prohlížeč. Klikněte v menu svého profilu na možnost "Spravovat sportovní klub". Zobrazí se vám stránka pro správu sportovních klubů a na té již stačí pouze kliknout na "Přidat klub" a vyplnit krátký formulář. Následně pak vyplněné údaje zkontrolují naši administrátoři a pokud budou všechna data v pořádku, klub zobrazíme na webu a v aplikaci iWatt. Pozor - v iWattu mohou být uvedeny pouze kluby, které jsou registrovány na Ministerstvu školství, vědy, výzkumu a sportu České republiky. Výhry z klubových soutěží jsou totiž vypláceny sponzory na základě Smlouvy o sponzorství ve sportu a takovýto typ smlouvy vyžaduje registraci na MŠVVaŠ.

Jak se stát správcem klubového iWatt účtu?

Abyste mohli spravovat klubový profil, musíte jej nejdříve aktivovat. Můžete tak učinit kliknutím na odkaz, který jsme všem klubům odeslali na jejich veřejně dostupný email, nebo jako zaregistrovaný uživatel aplikace iWatt můžete po přihlášení na webu iWatt.sk požádat o práva na správu klubu v části Spravovat sportovní klub ". Po ověření vašeho přístupu budete moci upravovat jeho iWatt profil, starat se o zvyšování fanouškovské základny a počtu iWattů v klubových soutěžích. "

Co se stane s iWattmi klubu když získá finanční odměnu?

Pokud klub získá nárok na finanční odměnu v jakékoliv klubové soutěži, jeho účet s iWattmi mu po uzavření soutěžního kola nebo celé soutěže vynulujeme. Pokud chce klub získat finanční odměnu opět musí získat od svých sportovců a fanoušků takový počet nových iWattů, díky kterým porazí soupeřů v dalších kolech klubových soutěží. V případě, že klub po ukončení klubové soutěže nebo soutěžního kola nezíská nárok na finanční odměnu, získané iWatty se mu přenášejí do další soutěže, ve které tak má větší šanci uspět.

Je možné změnit počet členů klubu na iWattu?

Ano. Klub může požádat o změnu počtu členů klubu: a) 7 dní od jeho registrace v iWattu b) Každoročně v termínech od 1.1. do 10.1. a od 1.6. do 10.6.